Sem vložte podnadpis

Industriální trubkový věšák

Věšák je vyroben z vodovodních trubek, patinovaných, ošetřených matným lakem, aby nečernily.

Povrch dřeva může být:

BUĎ opálen a okartáčován, zvýrazní se tzv. "léta". Vynikne jedinečná kresba dřeva, která dodá interiéru přírodní vzhled.

Povrch dřeva je ošetřen unikátní směsí přírodních olejů BONA Craft Oil, který se používá především k ošetření podlahy, je vhodný ale i na nábytek, díky jeho určení je dřevo po ošetření odolné a časem nezežloutne.

Novinkou v povrchových úpravách je natření barvou po opálení a okartáčování, vzorník s těmito variantami budu doplňovat. V základu je nyní bílá viz. vzorník. Další můžete poptávat.

NEBO pouze okartáčován na léta a natřen barvami OSMO nebo napuštěn lihovými mořidly.Na vyžádání Vám mohu nejprve poslat vzorek zvoleného odstínu. Cena je od 85,-/ks.

Tloušťka dřevěné desky je 28mm, hloubka 200mm. Háčky jsou ručně ohýbané z 3mm silného černého drátu. Součástí věšáku je 7ks háčků. Větší počet háčků přibalím na vyžádání, cena za jeden kus navíc je 24,- Kč.

Věšák je do zdi přikotven pomocí speciálních hmoždinek a šestihraných šroubů s metrickým závitem. Tento systém kotvení se používá při zavěšování boilerů nebo topení. Ukotvení věšáku je tak velmi trvanlivé a stabilní. Odzkoušeno na knihovně.

Hloubka věšáku je 20cm, výška 40cm, délka věšáku na obrázku je 90cm - délku věšáku si můžete určit sami. Stačí v objednávce vyplnit poznámku požadovanou délkou. K věšáku standardně dodávám dva páry černých šestihraných šroubů s metrickým závitem včetně speciálních hmoždinek do zdi.

+ BONUS součástí kotvícího materiálu jsou ještě další dva páry šestihranných hlaviček pro zalepení zbývajících děr. Výsledný efekt je tak ještě industriálnější:-)

Každý kus je originál, ručně řezané závity, patinování povrchů.

Cena: 2650,- Kč

Dodání do 3 týdne od potvrzení platby.


Objednávka

Prosím o vyplnění kontaktních údajů. Do 24 hodin Vám na e-mail příjde potvrzení objednávky a podklady k platbě.

* objednávací formulář bohužel neumí zobrazit celkovou cenu objednávky, ta Vám příjde až v potvrzovacím emailu s údaji k platbě a dalšími doplňujícími informacemi.