Sem vložte podnadpis

Police tl. 28mm

Police o tloušťce 28mm a libovolné hloubce s povrchovou úpravou. Vhodná například jako polička pro industriální konzole, které naleznete v mé nabídce. Druh dřeva SMRKOVÁ SPÁROVKA

Individuálně se můžeme domluvit i na jiném druhu dřeva například dub, buk, jasan, bříza, borovice. Počítejte ale s delší dobou dodání, v závislosti na typu dřeva to může být až 3 měsíce.

Povrch dřeva může být:

BUĎ opálen a okartáčován, zvýrazní se tzv. "léta". Vynikne jedinečná kresba dřeva, která dodá interiéru přírodní vzhled.

Povrch dřeva je ošetřen unikátní směsí přírodních olejů BONA Craft Oil, který se používá především k ošetření podlahy, je vhodný ale i na nábytek, díky jeho určení je dřevo po ošetření odolné a časem nezežloutne.

Novinkou v povrchových úpravách je natření barvou po opálení a okartáčování, vzorník s těmito variantami budu doplňovat. V základu je nyní bílá viz. vzorník. Další můžete poptávat.

NEBO pouze okartáčován na léta a natřen barvami OSMO nebo napuštěn lihovými mořidly. Na vyžádání Vám mohu nejprve poslat vzorek zvoleného odstínu. Cena je od 85,-/ks.

Poctivá ruční práce.

1ks = 10cm, např. 80cm = 8ks, maximální délka jednoho kusu je 250cm.

Při délce např. 81-84cm zaokrouhlujte dolů >80cm, při např. 85-89cm zaokrouhlujte nahoru >90cm. Do poznámky k objednávce pak jen uveďte přesný rozměr.

Maximální délka jedné police je 250cm. Hloubku police si můžete určit v rozmezí od 0 do 45cm