Realizace zakázek na míru
Sem vložte podnadpis

U nás doma - Hradec Králové

Tato knihovna vznikala snad rok, velmi dlouho jsme ji řešili, původně ani neměla být z trubek. U ní to totiž všechno začalo. Vyráběl jsem ji ve sklepě pod domem a postupně instaloval, zabralo mi to celý prosinec. Hodně jsem se na ní naučil, máme ji od prosince 2015 a stále parádně slouží.

Prosinec 2015


Návrh, výroba a instalace knihovny na Praze - Smíchov

Zadání znělo - návrhnout a vyrobit prostornou knihovnu do loftu, prostor pro knihovnu byl velmi členitý plný elektrických zásuvek a světel.

Listopad 2016


Návrh, výroba a instalace knihovny Králův dvůr - Záhořany

Zadání znělo - návrhnout a vyrobit knihovnu do velmi vzdušného prostoru, kterému vévodí dubový masiv a patchworková pohovka. Po dohodě se zákazníkem, jsme zvolili smrkový masiv natřený dekoračním voskem OSMO v bílé matné barvě. Samotná knihovna je tak velmi nenápadná a dala hezky vyniknout patchworkové pohovce.

Prosinec 2016


Výroba a instalace knihovny a zábradlí 

Zadání znělo - vyrobit knihovnu, zábradlí a garnýže do renovovaného rodiného domu, dle návrhů od designérky. To vše pod taktovkou architektonického a interiérového studia GeddesKaňka s.r.o.

Leden 2017


Návrh, výroba a instalace knihovny v Olomouci

Zadání znělo - navrhnout, vyrobit a nainstalovat knihovnu do industriálního bytu, starého bytového domu na okraji Olomouce. Osvětlení pokoje, kde měla knihovna stát bylo velmi špatně vyřešené. Proto jsem navrhl knihovnu s integrovaným osvětlením, aby bylo na knihy dobře vidět, napájení je ze zásuvky a vypínač je integrovaný do starého vodovodního kohoutku v centrální části knihovny.

Březen 2017


Návrh, výroba a instalace kanceláře na Praze - Vršovice

Zadání znělo - vymyslet a navrhnout pohodlnou praktickou a vzdušnou kancelář se stolem který bude vybíhat z knihovny a navazovat na police se šanony, to vše kompletně uchycené na zdi. Tedy ani stůl nemá žádné nohy. Kancelář patří k bytu kde majitelé zároveň i bydlí. Důležitá byla především prostorná knihovna. Osvětlení v podobě 2m dlouhé trubky s integrovaným led páskem který míří do stropu pochází také z mé dílny.

Září 2017 - Červenec 2018


Výroba a instalace trubkových prvků v Dolních Břežanech

Ve spolupráci s interiérovým studiem MARTINADESIGN, které mne na realizaci oslovilo, vzniklo pár velmi pěkných kousků do světle zařízeného bytu v Dolních Břežanech. Černé trubky v čistém interiéru krásně vynikly a dodaly mu punc výjimečnosti. Opět jsem měl možnost nechat pracovat svou fantazii a vyzkoušet si pár novinek, které jsem dosud pro nikoho nevyráběl. Tím pro mne byla spolupráce velmi přínosná, zase jsem svůj um posunul o kousek výš.

Prosinec 2017


Návrh, výroba a instalace CIK CAK knihovny na Praze 3

Zákazník se inspiroval na pinterestu, ze kterého mi poslal fotku jiné nepravidelné knihovny. Domluvili jsme se na osobní schůzce, kde jsme řešily povrchovou úpravu dřeva. Požadavek byl, aby ladila hlavně s kuchyňským koutem, který byl hned v protějším rohu. Následovalo schvalování návrhů podoby knihovny, pak záloha. Po uhrazení zálohy jsem zákazníkovi poslal 3 různé vzorky dřeva , ze kterých si vybral. Pak se knihovna vyrobila a nainstalovala.

Duben 2018


Návrh, výroba a instalace prosvětlené knihovny v Olomouci

Ozval se mi zákazník, že by rád vyplnil výklenek knihovnou, poslal mi svoji představu, kterou jsem mu cca nacenil. Pak následovala návštěva v Olomouci, kde jsme se domluvili na decentním osvětlení knihovny. Navrhl jsem svou novinku "svíticí trubky". Pak následovala konečná nabídka, výroba, která zabrala 6 týdnů od schválení cenové nabídky. A instalace.

Červen 2018


Stropní svítidlo filmcompanyzlíčín

Tento impozantní lustr si objednalo jedno filmové produkční studio ze Zlíčína, zadání bylo vymyslet cik-cak lustr se třemi žárovkami, kohoutkem a budíkem do vstupní haly o rozměru 100 x 140 cm :-) Tedy tak aby zaplnilo celý strop. Lustr si zákazník instaloval sám. Fotky vznikly v mé dílně. Lustr tak klidně může sloužit i jako nástěnné svítidlo.

Červen 2018


Návrh, výroba a instalace různých prvků na Vinohradech

 Zákazník požadoval především dobře osvětlenou poličku nad budoucí kuchyňskou linku. Tedy bodovky, které budou osvětlovat samotné police a integrované bodovky. Dále jsem na různá místa doplnil ještě věšák, lavičku, držák na toaletní papír, madlo na ručník, madlo na ramínka a garnýže.

Červenec 2018