Realizace zakázek na míru
Sem vložte podnadpis

Hradec Králové

Tato knihovna vznikala snad rok, velmi dlouho jsme ji řešili, původně ani neměla být z trubek. U ní to totiž všechno začalo. Vyráběl jsem ji ve sklepě pod domem a postupně instaloval, zabralo mi to celý prosinec. Hodně jsem se na ní naučil, máme ji od prosince 2015 a stále parádně slouží.

Prosinec 2015


Návrh, výroba a instalace knihovny na Praze - Smíchov

Zadání znělo - návrhnout a vyrobit prostornou knihovnu do loftu, prostor pro knihovnu byl velmi členitý plný elektrických zásuvek a světel.

Listopad 2016


Návrh, výroba a instalace knihovny Králův dvůr - Záhořany

Zadání znělo - návrhnout a vyrobit knihovnu do velmi vzdušného prostoru, kterému vévodí dubový masiv a patchworková pohovka. Po dohodě se zákazníkem, jsme zvolili smrkový masiv natřený dekoračním voskem OSMO v bílé matné barvě. Samotná knihovna je tak velmi nenápadná a dala hezky vyniknout patchworkové pohovce.

Prosinec 2016


Výroba a instalace knihovny a zábradlí 

Zadání znělo - vyrobit knihovnu, zábradlí a garnýže do renovovaného rodiného domu, dle návrhů od designérky. To vše pod taktovkou architektonického a interiérového studia GeddesKaňka s.r.o.

Leden 2017


Návrh, výroba a instalace knihovny v Olomouci

Zadání znělo - navrhnout, vyrobit a nainstalovat knihovnu do industriálního bytu, starého bytového domu na okraji Olomouce. Osvětlení pokoje, kde měla knihovna stát bylo velmi špatně vyřešené. Proto jsem navrhl knihovnu s integrovaným osvětlením, aby bylo na knihy dobře vidět, napájení je ze zásuvky a vypínač je integrovaný do starého vodovodního kohoutku v centrální části knihovny.

Březen 2017


Návrh, výroba a instalace kanceláře na Praze - Vršovice

Zadání znělo - vymyslet a navrhnout pohodlnou praktickou a vzdušnou kancelář se stolem který bude vybíhat z knihovny a navazovat na police se šanony, to vše kompletně uchycené na zdi. Tedy ani stůl nemá žádné nohy. Kancelář patří k bytu kde majitelé zároveň i bydlí. Důležitá byla především prostorná knihovna. Osvětlení v podobě 2m dlouhé trubky s integrovaným led páskem který míří do stropu pochází také z mé dílny.

Září 2017 - Červenec 2018


Výroba a instalace trubkových prvků v Dolních Břežanech

Ve spolupráci s interiérovým studiem MARTINADESIGN, které mne na realizaci oslovilo, vzniklo pár velmi pěkných kousků do světle zařízeného bytu v Dolních Břežanech. Černé trubky v čistém interiéru krásně vynikly a dodaly mu punc výjimečnosti. Opět jsem měl možnost nechat pracovat svou fantazii a vyzkoušet si pár novinek, které jsem dosud pro nikoho nevyráběl. Tím pro mne byla spolupráce velmi přínosná, zase jsem svůj um posunul o kousek výš.

Prosinec 2017


Návrh, výroba a instalace CIK CAK knihovny na Praze 3

Zákazník se inspiroval na pinterestu, ze kterého mi poslal fotku jiné nepravidelné knihovny. Domluvili jsme se na osobní schůzce, kde jsme řešily povrchovou úpravu dřeva. Požadavek byl, aby ladila hlavně s kuchyňským koutem, který byl hned v protějším rohu. Následovalo schvalování návrhů podoby knihovny, pak záloha. Po uhrazení zálohy jsem zákazníkovi poslal 3 různé vzorky dřeva , ze kterých si vybral. Pak se knihovna vyrobila a nainstalovala.

Duben 2018


Návrh, výroba a instalace prosvětlené knihovny v Olomouci

Ozval se mi zákazník, že by rád vyplnil výklenek knihovnou, poslal mi svoji představu, kterou jsem mu cca nacenil. Pak následovala návštěva v Olomouci, kde jsme se domluvili na decentním osvětlení knihovny. Navrhl jsem svou novinku "svíticí trubky". Pak následovala konečná nabídka, výroba, která zabrala 6 týdnů od schválení cenové nabídky. A instalace.

Červen 2018


Stropní svítidlo filmcompanyzlíčín

Tento impozantní lustr si objednalo jedno filmové produkční studio ze Zlíčína, zadání bylo vymyslet cik-cak lustr se třemi žárovkami, kohoutkem a budíkem do vstupní haly o rozměru 100 x 140 cm :-) Tedy tak aby zaplnilo celý strop. Lustr si zákazník instaloval sám. Fotky vznikly v mé dílně. Lustr tak klidně může sloužit i jako nástěnné svítidlo.

Červen 2018


Návrh, výroba a instalace různých prvků na Vinohradech

 Zákazník požadoval především dobře osvětlenou poličku nad budoucí kuchyňskou linku. Tedy bodovky, které budou osvětlovat samotné police a integrované bodovky. Dále jsem na různá místa doplnil ještě věšák, lavičku, držák na toaletní papír, madlo na ručník, madlo na ramínka a garnýže.

Červenec 2018


Návrh, výroba a instalace knihovny do Opatovic u Blanska

Odvážná slečna, která se pustila svépomoci do rekonstrukce sklepního bytu v Opatovicích mne oslovila s návrhem cik cak knihovny i s osvětlením. Výzvu jsem přijal a zde je výsledek, myslím že to dopadlo i nad moje očekávání velmi dobře. Díky za možnost se realizovat.

Listopad 2018


Návrh, výroba a instalace knihovny a televizní stěny do Králova pole, Brno

Zatím největší výzva od prvního závitu, který jsem na trubce vyřezal. Tady bylo od první chvíle jasné, že to bude velké. Neomezený prostor, neomezený rozpočet a naprosto volné ruce dali vzniknout téhle parádní originální knihovně. Díky za možnost se realizovat.

Prosinec 2018


Vylepšená knihovna Kandelábr

Zákazník se nechal inspirovat zde v realizacích zakázkou bytu na vinohradech kde byli použity bodovky v policích a zároveň si vybral zestařené dřevo, které je použito u stolku jojosef. Vznikl tak velmi originální nábytek.

Leden 2019


Police nad postel s LED

Zákazník se inspiroval v realizací s Dolních Břežan kde byl použit LED pásek v trubce, osvětlení je nad postelí. Dřevo je smrkový masív opálené a pak natřené šedou barvou.

LED pásek lze ovládat kohoutkem na levé straně nebo dálkovým ovladačem kterým jde světlo i stmívat.

Únor 2019


Kavárna LÁSKAFÉ

Zatím největší realizace a také první větší zakázka kterou jsme realizovali společně s klukama z INDUSTY design.

Design kavárny měla na starost designérka se kterou jsme vždy osobně vše konzultovali, z mé strany hlavně po technické stránce. O výrobu a instalaci se postarali kluci z INDUSTY

Březen 2019


Pokoj Uherčice

Zde to byla komplet realizace rekonstrukce pokoje. Jde o hostinský pokoj u babičky na Jižní Moravě, kam jezdíme se ženou na prázdniny. O koncept se postarala má šikovná žena, já si vzal na starost design, výrobu a instalaci nábytku z trubek.

Dřevo je Javor, špalky mi uřízl kamarád dřevořezbář, který má dílnu v areálu Umělecké kolonie bastion IV stejně jako já.

Duben 2019