Realizace zakázek na míru
Sem vložte podnadpis

Návrh, výroba a instalace knihovny na Praze - Smíchov

Zadání znělo - návrhnout a vyrobit prostornou knihovnu do loftu, prostor pro knihovnu byl velmi členitý plný elektrických zásuvek a světel.

Návrh, výroba a instalace knihovny Králův dvůr - Záhořany

Zadání znělo - návrhnout a vyrobit knihovnu do velmi vzdušného prostoru, kterému vévodí dubový masiv a patchworková pohovka. Po dohodě se zákazníkem, jsme zvolili smrkový masiv natřený dekoračním voskem OSMO v bílé matné barvě. Samotná knihovna je tak velmi nenápadná a dala hezky vyniknout patchworkové pohovce.

Výroba a instalace knihovny a zábradlí 

Zadání znělo - vyrobit knihovnu, zábradlí a garnýže do renovovaného rodiného domu, dle návrhů od designérky. To vše pod taktovkou architektonického a interiérového studia GeddesKaňka s.r.o.

Návrh, výroba a instalace knihovny v Olomouci

Zadání znělo - navrhnout, vyrobit a nainstalovat knihovnu do industriálního bytu, starého bytového domu na okraji Olomouce. Osvětlení pokoje, kde měla knihovna stát bylo velmi špatně vyřešené. Proto jsem navrhl knihovnu s integrovaným osvětlením, aby bylo na knihy dobře vidět, napájení je ze zásuvky a vypínač je integrovaný do starého vodovodního kohoutku v centrální části knihovny.

Návrh, výroba a instalace kanceláře na Praze - Vršovice

Zadání znělo - vymyslet a navrhnout pohodlnou praktickou a vzdušnou kancelář se stolem který bude vybíhat z knihovny a navazovat na police se šanony, to vše kompletně uchycené na zdi. Tedy ani stůl nemá žádné nohy. Kancelář patří k bytu kde majitelé zároveň i bydlí. Důležitá byla především prostorná knihovna. Osvětlení v podobě 2m dlouhé trubky s integrovaným led páskem který míří do stropu pochází také z mé dílny.