Realizace zakázek na míru
Sem vložte podnadpis

Návrh, výroba a instalace knihovny na Praze - Smíchov

Zadání znělo - návrhnout a vyrobit prostornou knihovnu do loftu, prostor pro knihovnu byl velmi členitý plný elektrických zásuvek a světel.

Listopad 2016

Návrh, výroba a instalace knihovny Králův dvůr - Záhořany

Zadání znělo - návrhnout a vyrobit knihovnu do velmi vzdušného prostoru, kterému vévodí dubový masiv a patchworková pohovka. Po dohodě se zákazníkem, jsme zvolili smrkový masiv natřený dekoračním voskem OSMO v bílé matné barvě. Samotná knihovna je tak velmi nenápadná a dala hezky vyniknout patchworkové pohovce.

Prosinec 2016

Výroba a instalace knihovny a zábradlí 

Zadání znělo - vyrobit knihovnu, zábradlí a garnýže do renovovaného rodiného domu, dle návrhů od designérky. To vše pod taktovkou architektonického a interiérového studia GeddesKaňka s.r.o.

Leden 2017

Návrh, výroba a instalace knihovny v Olomouci

Zadání znělo - navrhnout, vyrobit a nainstalovat knihovnu do industriálního bytu, starého bytového domu na okraji Olomouce. Osvětlení pokoje, kde měla knihovna stát bylo velmi špatně vyřešené. Proto jsem navrhl knihovnu s integrovaným osvětlením, aby bylo na knihy dobře vidět, napájení je ze zásuvky a vypínač je integrovaný do starého vodovodního kohoutku v centrální části knihovny.

Březen 2017

Návrh, výroba a instalace kanceláře na Praze - Vršovice

Zadání znělo - vymyslet a navrhnout pohodlnou praktickou a vzdušnou kancelář se stolem který bude vybíhat z knihovny a navazovat na police se šanony, to vše kompletně uchycené na zdi. Tedy ani stůl nemá žádné nohy. Kancelář patří k bytu kde majitelé zároveň i bydlí. Důležitá byla především prostorná knihovna. Osvětlení v podobě 2m dlouhé trubky s integrovaným led páskem který míří do stropu pochází také z mé dílny.

Září 2017

Výroba a instalace trubkových prvků v Dolních Břežanech

Ve spolupráci s interiérovým studiem MARTINADESIGN, které mne na realizaci oslovilo, vzniklo pár velmi pěkných kousků do světle zařízeného bytu v Dolních Břežanech. Černé trubky v čistém interiéru krásně vynikly a dodaly mu punc výjimečnosti. Opět jsem měl možnost nechat pracovat svou fantazii a vyzkoušet si pár novinek, které jsem dosud pro nikoho nevyráběl. Tím pro mne byla spolupráce velmi přínosná, zase jsem svůj um posunul o kousek výš.

Prosinec 2017

Návrh, výroba a instalace CIK CAK knihovny na Praze 3

Zákazník se inspiroval na pinterestu, ze kterého mi poslal fotku jiné nepravidelné knihovny. Domluvili jsme se na osobní schůzce, kde jsme řešily povrchovou úpravu dřeva. Požadavek byl, aby ladila hlavně s kuchyňským koutem, který byl hned v protějším rohu. Následovalo schvalování návrhů podoby knihovny, pak záloha. Po uhrazení zálohy jsem zákazníkovi poslal 3 různé vzorky dřeva , ze kterých si vybral. Pak se knihovna vyrobila a nainstalovala.

Duben 2018