Výroba na míru
Sem vložte podnadpis

V případě, že si z naší nabídky výrobků nevyberete a máte zájem nechat si vyrobit něco na zakázku,  vyjdeme Vám vstříc. Všechno je vyrobitelné, napište  svou představu a mi Vám nábytek navrhneme na míru. Po domluvě můžeme výrobky dopravit až k vám a nainstalovat. Zaměření včetně prezentace vzorků a nabídka je ZDARMA. Po uhrazení zálohy zpracujeme vizualizaci a doladíme detaily.


Inspiraci najdete na pinterestu nebo na instagramu pod hashtagem #pipefurniture.

Vzorky dřeva a trubek

Povrch dřeva může být:

BUĎ opálen a okartáčován, zvýrazní se tzv. "léta". Vynikne jedinečná kresba dřeva, která dodá interiéru přírodní vzhled. Na opalované dřevo se nanáší oleje a vosky od OSMO, dle určení. 

Novinkou v povrchových úpravách je natření barvou po opálení a okartáčování, vzorník s těmito variantami budu doplňovat. 

NEBO pouze okartáčován na léta a natřen barvami OSMO.

V základu požíváme smrkovou spárovku, na poptání je možné použít jakékoliv jiné dostupné dřevo buk, dub, jasan, lípa, bříza, javor a další. Z exotických dřevin je také velmi pěkná HEVEA - tvrdší než dub.

Trubky se ručně patinují, výsledný efekt je velmi originální a jedinečný. Původní povrch trubek a litinových tvarovek je šedostříbrný a sám o sobě je také velmi pěkný. Do vlhkých prostředí jako je například koupelna je lepší povrch ošetřit ještě bezbarvým lakem.

Vzorky trubek a dřeva Vám mohu zaslat prostřednictvím přepravní firmy GLS.

Dřevo nemusí být od nás, pokud máte svého truhláře, který Vám vyrábí například jídelní stůl a knihovnu chcete mít ve stejném duchu, může police dodat Váš truhlář, mi dodáme trubkový systém a vše u Vás nainstalujeme.

Poptávka