Výroba na míru
Sem vložte podnadpis

V případě, že si z mé nabídky výrobků nevyberete a máte zájem nechat si vyrobit něco na zakázku,  rád Vám výjdu vstříc. Všechno je vyrobitelné, napište mi svou představu a já Vám nábytek navrhnu na míru. Po domluvě mohu výrobky dopravit až k vám a nainstalovat. Zaměření včetně prezentace vzorků a nabídka je ZDARMA. Po schválení ceny zpracuji vizualizaci, kde doladíme detaily.


INSPIRACI NAJDETE U MĚ NA PINTERESTU.

Vzorky dřeva a trubek

Povrch dřeva může být:

BUĎ opálen a okartáčován, zvýrazní se tzv. "léta". Vynikne jedinečná kresba dřeva, která dodá interiéru přírodní vzhled. Na opalované dřevo se nanáší oleje a vosky od OSMO, dle určení. 

Novinkou v povrchových úpravách je natření barvou po opálení a okartáčování, vzorník s těmito variantami budu doplňovat. 

NEBO pouze okartáčován na léta a natřen barvami OSMO.

V základu požívám smrkovou spárovku, na poptání je možné použít jakékoliv jiné dostupné dřevo buk, dub, jasan, lípa, bříza a další. Z exotických dřevin je také velmi pěkná HEVEA - tvrdší než dub.

Trubky ručně patinuji, výsledný efekt je velmi originální a jedinečný, nelze zkopírovat. Původní povrch trubek a litinových tvarovek je šedostříbrný a sám o sobě je také velmi pěkný.

Vzorky trubek a dřeva Vám mohu půjčit prostřednictvím přepravní firmy GLS, po výběru je zasíláte zpět. Prodejní cena jednoho vzorku dřeva je 85,- Kč. 

Dřevo nemusí být nutně ode mě, pokud máte svého truhláře, který Vám vyrábí například jídelní stůl a knihovnu chcete mít ve stejném duchu, může police dodat Váš truhlář, já vyrobím trubkový systém a vše u Vás nainstaluji.

Dřevo nemusí být jen smrkové, individuálně se můžeme domluvit na buku, dubu, jasanu, lípě a dalších.

Poptávka