Sem vložte podnadpis

Komoda

Originální komoda, kde hlavním konstrukčním prvkem jsou vodovodní trubky.  Komoda je precizně zpracovaná, dle vlastních výrobních postupů a povrchových úprav, použity jsou kvalitní materiály a nábytkové pojezdy Hettich s důrazem na dlouhou životnost.

Povrch dřeva může být:

BUĎ opálen a okartáčován, zvýrazní se tzv. "léta". Vynikne jedinečná kresba dřeva, která dodá interiéru přírodní vzhled.

Povrch dřeva je ošetřen unikátní směsí přírodních olejů BONA Craft Oil, který se používá především k ošetření podlahy, je vhodný ale i na nábytek, díky jeho určení je dřevo po ošetření odolné a časem nezežloutne.

Novinkou v povrchových úpravách je natření barvou OSMO po opálení a okartáčování, vzorník s těmito variantami budu doplňovat, v základu je bílá viz. vzorník.

NEBO pouze okartáčován na léta a natřen barvami OSMO nebo napuštěn lihovými mořidly. Na vyžádání Vám mohu nejprve poslat vzorek zvoleného odstínu. Cena je od 85,-/ks.

Dřevěná deska je zafrézovaná mezi trubky, přechod mezi trubkou a dřevem je naprosto plynulý.

Precizně a do detailu zpracovaný výrobek s hrubou patinou.

Rozměry: 170x55x115cm (šířxhlxvýš), rozměry jdou na vaše přání libovolně změnit. Průměr trubek je 3/4" tj. 26,9mm. Nožičky jsou polohovatelné.

Každý kus je originál, ručně řezané závity, patinování povrchů.

MADE IN FORTRESS JOSEFOV

Cena: 36000,- Kč

Poptávka

Prosím o vyplnění kontaktních údajů. Do 3 pracovních dnů Vás budu kontaktovat ohledně detailů.