Výroba nábytku z vodovodních trubek
Sem vložte podnadpis

Industriální knihovna z vodovodních trubek

Opravdová knihovna z vodovodních trubek. Důstojné místo pro vaše knihy.

Knihovna je vyrobena z vodovodních trubek, patinovaných, ošetřených matným lakem, aby nečernily.

Povrch dřeva může být:

BUĎ opálen a okartáčován, zvýrazní se tzv. "léta". Vynikne jedinečná kresba dřeva, která dodá interiéru přírodní vzhled.

Povrch dřeva je ošetřen unikátní směsí přírodních olejů BONA Craft Oil, který se používá především k ošetření podlahy, je vhodný ale i na nábytek, díky jeho určení je dřevo po ošetření odolné a časem nezežloutne.

Novinkou v povrchových úpravách je natření barvou po opálení a okartáčování, vzorník s těmito variantami budu doplňovat. V základu je nyní bílá viz. vzorník. Další můžete poptávat.

NEBO pouze okartáčován na léta a natřen barvami OSMO nebo napuštěn lihovými mořidly. Na vyžádání Vám mohu nejprve poslat vzorek zvoleného odstínu. Cena je od 85,-/ks.

Knihovna umožňuje zavěšení až na 80 šestihraných šroubů s metrickým závitem, není proto nutné, aby stála na zemi. Šířka knihovny je 3,7m, hloubka 30cm a výška od země 240cm.Tloušťka dřevěné desky je 28mm. Výšku zavěšení knihovny si můžete určit sami, případně lze upravit tak aby pomocí přírub stála na zemi.

Knihovnu dodávám v rozloženém stavu včetně kotvícího materiálu. Pro její instalaci tak je potřeba jen vrtačka vodováha a klíč číslo 13. Instalace je snadná případně vám s ní mohu pomoci.

Každý kus je originál, ručně řezané závity, patinování povrchů.

Cena: 40885,- Kč

Dodání do 9 týdne od potvrzení platby.


Poptávka