Sem vložte podnadpis

Garnýž dvojitá

Garnýž se dvěma trubkami.

Garnýž z ocelových vodovodních trubek a litinových tvarovek.

Celková délka garnýže může být až 5,4 m, od délky 270 cm se přidává středová konzole, do které se trubky šroubují, stejně jako se z druhé strany šroubuje víčko. Šířka středové konzole je 5,5cm.

Příklad: Okno má 140cm, prostor pro závěs potřebuji 15 cm na každé straně, konzole s víčkem má 10 cm, celková délka garnýže musí být 140+15+15+10+10 = 190 cm, při objednávce uvádějte celkovou délku 190 cm.

Montáž je velmi jednoduchá. Garnýž si vyměřte na zemi pod oknem, pak si naznačte umístění konzole na jedné straně. Konzoli připevněte do zdi a pak si na délku trubky naznačte druhou konzoli. Díry se vrtají vrtákem číslo 10 na délku šroubu. Šrouby se našroubují do hmoždinek pomocí klíče číslo 13.

Cena je uvedena za 10cm. Cena je včetně kotvení a držáků, garnýže vyrábím na míru, dodání libovolného počtu garnýží do 4 dnů. Pokud budete potřebovat například 2x160 cm, zašktněte poličko jednoduchá a pod to do kolonky vepište 2x160 cm, v případě dalších rozměrů odřádkujte a pište další rozměry.

+ BONUS součástí kotvícího materiálu jsou ještě 4 šestihranné hlavičky pro zalepení zbývajících děr. Pro zalepení je možné využít přiložený kousek plastelíny. Výsledný efekt je tak ještě industriálnější:-)

Každý kus je originál, ručně řezané závity, patinování povrchů.