Výroba na míru
Sem vložte podnadpis

V případě, že si z mé nabídky výrobků nevyberete a máte zájem nechat si vyrobit něco na zakázku,  rád Vám výjdu vstříc. Všechno je vyrobitelné, napište mi svou představu a já Vám nábytek navrhnu na míru. Po domluvě mohu výrobky dopravit až k vám a nainstalovat. Zaměření včetně prezentace vzorků a nabídka je ZDARMA. Po schválení ceny zpracuji vizualizaci, kde doladíme detaily.


INSPIRACI NAJDETE U MĚ NA PINTERESTU.

Vzorky dřeva-smrk a trubek

V případě, že se Vám opalované dřevo nebude do interiéru hodit můžete si vybrat ze vzorků výše, číslované vzorky jsou vybrané Oleje a Vosky OSMO.  Veškeré dřevo před ošetřením kartáčuji. Nechám tak vyniknout jedinečnou kresbu dřeva.

Trubky ručně patinuji, výsledný efekt je velmi originální a jedinečný, nelze zkopírovat. Původní povrch trubek a litinových tvarovek je šedostříbrný a sám o sobě je také velmi pěkný.

Vzorky trubek a dřeva Vám na vyžádání zašlu dopravcem GLS. Cena jednoho vzorku dřeva je 60,- Kč

Dřevo nemusí být nutně ode mě, pokud máte svého truhláře, který Vám vyrábí například jídelní stůl a knihovnu chcete mít ve stejném duchu, může police dodat Váš truhlář, já vyrobím trubkový systém a vše u Vás nainstaluji.

Na dalších typech dřeva pracuji a již brzy se můžete těšit na provedení v Dubu a Buku.

Poptávka