Výroba nábytku z vodovodních trubek
Sem vložte podnadpis

Industriální knihovna z vodovodních trubek

Opravdová knihovna z vodovodních trubek. Důstojné místo pro vaše knihy.

Knihovna je vyrobena z vodovodních trubek, patinovaných, ošetřených matným lakem, aby nečernily. Povrch dřeva je upraven speciální technikou opalování a drásání. Vynikne tak jedinečná kresba dřeva, která dodá interiéru neotřelý vzhled. Povrch dřeva je ošetřen unikátní směsí přírodních olejů BONA Craft Oil.

Knihovna umožňuje zavěšení až na 80 šestihraných šroubů s metrickým závitem, není proto nutné, aby stála na zemi. Šířka knihovny je 3,7m, hloubka 30cm a výška od země 240cm.Tloušťka dřevěné desky je 28mm. Výšku zavěšení knihovny si můžete určit sami, případně lze upravit tak aby pomocí přírub stála na zemi.

Knihovnu dodávám v rozloženém stavu včetně kotvícího materiálu. Pro její instalaci tak je potřeba jen vrtačka vodováha a klíč číslo 13. Instalace je snadná případně vám s ní mohu pomoci.

Každý kus je originál, ručně řezané závity, patinování povrchů.

Cena: 25885,- Kč / 958,- EUR*

Dodání do 1 měsíce od potvrzení platby.

* konečná cena EUR se může lišit dle aktuálního kurzu


Objednávka

Prosím o vyplnění kontaktních údajů. Do 24 hodin Vám na e-mailem příjde potvrzení objednávky a podklady k platbě. V případě že chcete objednat více výrobků najednou:

* objednávací formulář bohužel neumí zobrazit celkovou cenu objednávky, ta Vám příjde až v potvrzovacím emailu s údaji k platbě a dalšími doplňujícími informacemi.