Sem vložte podnadpis

Garnýž dvojitá

Garnýž se dvěma trubkami.

Garnýž z ocelových vodovodních trubek a litinových tvarovek s povrchovou úpravou pouze matným lakem, aby nečernily. Trubka je opatřena na každé straně závitem a víčkem pro snadnou manipulaci. Držáky z tvarovek mají z jedné strany tzv. příruby se 4-mi otvory pro přikotvení ke zdi.

Standardně dávám k jedné garnýži dva páry černých šestihraných šroubů s metrickým závitem včetně speciálních hmoždinek do zdi. Na požádání však mohu ke garnýži přibalit další dva páry.

Montáž je velmi jednoduchá. Garnýž si vyměřte na zemi pod oknem, pak si naznačte umístění konzole na jedné straně. Konzoli připevněte do zdi a pak si na délku trubky naznačte druhou konzoli. Díry se vrtají vrtákem číslo 10 na délku šroubu. Šrouby se našroubují do hmoždinek pomocí klíče číslo 13.

Cena je uvedena za 10cm. Cena je včetně kotvení a držáků, garnýže vyrábím na míru, dodání libovolného počtu garnýží do 4 dnů. Pokud budete potřebovat například 2x160cm, zašktněte poličko jednoduchá a pod to do kolonky vepište 2x160cm, v případě dalších rozměrů odřádkujte a pište další rozměry.

Garnýž na fotografiích měří 160cm. Průměr použitých dílů: příruby, T-kusy,kříže = 3/4" - 26,44mm; Trubky a víčka = 1/2" - 21,3mm

Celková délka garnýže je neomezená, cca od délky 250cm se přidává středová konzole, do které se trubky šroubují,, stejně jako se z druhé strany šroubuje víčko. Šířka středové konzole je 5,5cm. Délka jedné garnýže tak může být až 5 m. Garnýž se může připevnit i do stropu.

Pří délce >200cm je poštovné 315,- Kč

Konzole s víčkem zabírá cca 10cm z každé strany garnýže, užitná délka garnýže 160cm je 140cm.

Každý kus je originál, ručně řezané závity, patinování povrchů.

Cena: 71,- Kč / 2,63,- EUR za 10cm

Dodání do 4 dnů od potvrzení platby.