Sem vložte podnadpis

Industriální příruční stolek

Industriálně laděný příruční stolek z vodovodních trubek. Konečně tak máte kam odložit květiny, klíče, čerstvou poštu, noviny nebo další věci, které zrovna když je potřebujete nemůžete nikde najít. Pečlivě zvolená úprava dřeva podtrhává syrový vzhled vodovodních trubek.

Materiál patinovaná ocel, litina a dřevo. Základna je ošetřena matným lakem. Dřevo opalované a ručně drásané ocelovým kartáčem, krásně vyniká struktura dřeva a na dotek má hrubý povrch. Vše poctivá ruční práce.

Rozměry: 47x35x84cm (šířxhlxvýš), rozměry jdou na vaše přání libovolně změnit. Průměr trubek je 1/2" tj. 21,3mm. Vrchní deska má 28mm, spodní 18mm.

Povrch dřeva je:

BUĎ opálen a okartáčován, zvýrazní se tzv. "léta". Vynikne jedinečná kresba dřeva, která dodá interiéru přírodní vzhled. Povrch dřeva je ošetřen unikátní směsí přírodních olejů BONA Craft Oil, který se používá především k očetření podlahy, je vhodný ale i na nábytek, díky jeho určení je dřevo po ošetření odolné a časem nezežloutne.

NEBO pouze okartáčován na léta a natřen barvami OSMO nebo napuštěn lihovými mořidly. Na vyžádání Vám mohu nejprve poslat vzorek zvoleného odstínu. Cena je od 85,-/ks.

Každý kus je originál, ručně řezané závity, patinování povrchů.

Cena: 3660,- Kč

Dodání do 3 týdne od potvrzení platby.

Objednávka

Prosím o vyplnění kontaktních údajů. Do 24 hodin Vám na e-mail příjde potvrzení objednávky a podklady k platbě.

* objednávací formulář bohužel neumí zobrazit celkovou cenu objednávky, ta Vám příjde až v potvrzovacím emailu s údaji k platbě a dalšími doplňujícími informacemi.